4.2021 Joanna - stres, depresja, bezsenność


Od miesięcy doświadczałam b
ezsenności (spałam po 10 godzin tygodniowo), permanentny stres, problemy w relacjach z najbliższymi oraz  autosabotaż własnych działań.

Przez brak snu nie mogłam prawidłowo funkcjonować w pracy, nie mogłam się skupić, byłam rozdrażniona i rozbita. Nie byłam w stanie podejmować decyzji. W pracy zaczęłam popełniać błędy. Czułam, że doszłam do takiego miejsca w życiu, kiedy muszę się zatrzymać i przyjrzeć temu co robię i dlaczego. Nie mogłam ułożyć się w relacjach, doprowadziłam do zerwania jednej z najważniejszych w moim życiu przyjaźni, bardzo trudno było mi się z tym pogodzić. Moja sytuacja rodzinna mocno się skomplikowała, targały mną ogromne emocje.

Wyznanie moich dzieci dotyczące przeszłości oraz zerwanie relacji z bliskim mi człowiekiem oraz utrata ważnego klienta biznesowego sprawiły, że postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty. 

Pozytywne rezultaty były widoczne bardzo szybko, praktycznie już po pierwszej sesji z Panią Marzeną zaczęłam spać przez większość nocy w tygodniu. Potem wróciła mi zdolność podejmowania decyzji i poczucie, że mam możliwość wyboru.

Obecnie śpię około 40 godzin tygodniowo. Nie mam doła, depresyjnych nastrojów, jestem swobodna we wszystkim. Reaguje spokojnie w sytuacjach stresowych. Podejmuję decyzje kierując się swoim dobrem. Wróciła mi chęć do podejmowana wyzwań. Układam na nowo relacje, w tym również tę, która została zerwana (na tę chwilę jest kontynuowana).

Moje samopoczucie jest zdecydowanie lepsze. Eliminuję w chwili obecnej różnego rodzaju „rozpraszacze” z mojego życia. Buduję na nowo swoje granice. Mam jasną wizję dalszego funkcjonowania mojej firmy. Inaczej buduję relacje z dziećmi i mężem. Myślę, że długofalowo wiele się teraz zmienia w moim życiu. 

Odczuwam duże zmianę po sesjach, nawet jestem zaskoczona.

Dziękuje