7.05.2020 Anna - Własny biznes, wypalenie zawodowe, wystąpienia publiczne

 

Sesje z Marzena Defler rozpoczęłam w sierpniu 2019 roku. Przed współpracą z Marzeną Defler rozpoczęłam własną działalność jako terapeuta homeopata.

Podczas swojej pracy wielokrotnie moje granice były przekroczone przez klientów. Ciągły bak asertywność pogłębiał się, dochodziłam do stanu wypalenia zawodowego, nie umiałam radzić sobie z krytyką i zarzutami. Moim problemem był również lęk przed wystąpieniami publicznymi. Wypalenie, przeciążenie i ciągły stres wpływał na jakość mojej pracy, stanu zdrowia i finansów. Zaobserwowałam, że to co robię nie cieszy mnie, wręcz stało się dla mnie ciężarem.

Gdy przeszłam duży kryzys i załamanie, to zdecydowałam się poprosić o pomoc specjalistę. Ważne dla mnie było znaleźć osobę z którą będzie mi się dobrze pracować.

Już w pierwszych dniach zaobserwowałam zmianę, czarna wizja zmęczenie wokół mnie zaczęła się zmieniać, zyskałam więcej uwagi na siebie, moja asertywność wzrosła, nauczyłam się zaznaczać granice i mieć na wiele rzeczy spokój.

Więcej czasu i uwagi kierowałam na siebie bez poczucia winny lub dyskomfortu. Mój pułap finansowy wzrósł, zaczęłam bardziej cenić swoją prace, podwyższyłam stawkę za sesje bez poczucia dyskomfortu i poczucia winy. Moje wystąpienia przed kamerą przebiegły ze spokojem, byłam bardziej sobą, kontrolowałam co chce powiedzieć i nie było tego przerażenia w oczach.

Całokształt pracy z Marzena Defler wpłynął nie tylko na moja prace zawodowa ale poprawę relacji z przyjaciółmi rodziną. Mam więcej czasu dla bliskich mi ludzi jednocześnie zachowując granice. Mam również czas dla siebie na medytacje kontakt z przyroda.

Większa koncentracja uwagi wpłynęły na jakość pracy. Jestem bardziej efektywna, kreatywna w przedsięwzięciach, zarobki zwiększyły się o ¼ oraz podjęłam więcej inicjatywy np. rozpoczęłam sprzedaż kropli homeopbotanicznych gdzie zwiększyły dochód o 1/3. Przeprowadziłam kurs online, który zwiększył zainteresowanie moich klientów.

Z całego serca polecam prace terapeutyczna z Marzeną Defler, ma ona duże doświadczenie w pracy z klientami. Jest ona bardzo skuteczna i po każdej sesji odczuwa się ogromne zmiany w pracy zawodowej i w relacjach z bliskimi.
Dziękuję bardzo i polecam