Terapia

Terapia online

Terapia WHH™ Whole-Hearted Healing™ (tzw. WHH™, w jęz. pol. Uzdrawianie Pełnym Sercem™) - to zespół technik pozwalających terapeucie na szybkie rozpoznanie przyczyn złego samopoczucia klienta na podstawie symptomów fizycznych i emocjonalnych. Techniki te oparte są na nowym nurcie terapeutycznym - Psychobiologi Subkomórkowej, która łączy wiedzę z dziedziny biologii, psychologii, terapii i duchowości.

Większość problemów ludzkich spowodowana jest bezpośrednio lub pośrednio przez wydarzenia traumatyczne z przeszłości - z wczesnych okresów rozwojowych. Dlatego w trakcie terapii korzystam z regresji, co pozwala na odnalezienie momentu, który jest pierwotną przyczyną problemu. Niestandardowe podejście w ujawnianiu przyczyn urazów, traum oraz przepracowanie problemów daje natychmiastowe rezultaty. Metoda jest oparta o model biologiczny rozwoju naszej świadomości. Twórcą jej jest dr Grant Mc Fetridge. Zapraszam na terapie online jeśli:

 • chcesz uzdrowić relacje z sobą - brak akceptacji i poczucie własnej wartości,
 • przeżywasz trudność w relacjach w rodzinie - w związku, w małżeństwie, z matką, ojcem, dziećmi,
 • przeżywasz problemy w relacjach zawodowych - z pracownikami, współpracownikami, szefem,
 • przeżywasz powtarzające się konflikty lub trudne nastroje,
 • doświadczasz problemów emocjonalnych - niepokój, napięcie, złość, smutek, tęsknotę,
 • cierpisz z powodu napięcia, stresu i lęku przed oceną, odrzuceniem, uzależnieniem od drugiej osoby .....
 • doświadczasz traumy z bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, które przeszkadzają Ci budować zdrowe relacje teraz,
 • przeżywasz stratę, rozstanie, rozwód, podjęcie trudnej decyzji,
 • chcesz uzdrowić relacje aby poprawić jakość wspólnego życia.
 • doświadczasz kryzysu duchowego

Zapraszam na sesję online 

Zwykle spotkania odbywają się raz w tygodniu w zależności od potrzeby klienta
Płatność należy uregulować dzień przed sesją,
Nieopłacenie sesji jest jednoznaczne z rezygnacją ze spotkania.

WHH rozwiązuje problemy :

 • Osobiste – brak pewności siebie, niskie poczucie własnej wartości, trudność w podejmowaniu decyzji, trema, smutek, poczucie pustki, niepokój, lęk, złość, agresja, wstyd, nieśmiałość, niepewność, bezradność, bierność, nadmierna aktywność, niecierpliwość, irytacja, odkładanie na później, poczucie winy, napięcie emocjonalne itp.
 • Interpersonalne – brak asertywności, lęk przed wyrażaniem siebie w relacji, stres związany z wystąpieniami, trudności w relacji partnerskiej, rezygnacja z własnych potrzeb na rzecz innych osób, brak umiejętności przyjmowania, problem z pójściem własną drogą, niezależnie od opinii i oceny innych osób itp.
 • Psychosomatyczne – bóle głowy, zawroty głowy, bóle kręgosłupa oraz pleców, napięcia mięśniowe, bóle menstruacyjne, problem ze wstawaniem lub zasypianiem, poczucie ciężkości, przytłoczenia fizycznego itp.

Dlaczego warto skorzystać z tej terapii :

 • Terapia WHH należy do grupy terapii mocy (z ang. powerful therapies). Jej celem jest fizyczne, emocjonalne i psychiczne uwolnienie od problemu. Proces jest prosty i skuteczny. Metoda jest oparta o model biologiczny rozwoju naszej świadomości. Wyróżnia nas krótki czas realizacji celów postawionych w terapii.
 • Wspólnie określamy rezultat naszej współpracy, czyli to, po czym poznasz, że problem został rozwiązany.
 • Klient decyduje – o czasie trwania terapii, bo tylko on może ocenić jej skutki i zdecydować o jej kontynuowaniu. W praktyce: przychodzisz kiedy potrzebujesz, sam oceniasz efekty i decydujesz, w którym momencie Twoje problemy zostały rozwiązane. Jednak aby zauważyć efekt pracy wymaga to umówienia się na minimum trzy sesje. Praca jest kontynuowana podczas kolejnych spotkań, gdy problem jest złożony.
 • Terapia pozwala uzyskać zmianę w przepracowanym temacie – zmniejsza związane z nim negatywne stany, odczucia i emocje. Po terapii pojawienia się poczucia wyciszenia, spokoju i lekkości, bez śladu emocjonalnego napięcia, którego doświadczał klient przed terapią. Spokój utrzymuje się przy wspomnieniu tematu, a także, gdy osoba ponownie znajdzie się sytuacji, której klient wcześniej doświadczał trudności. Poczucie wyciszenia i spokoju utrzymuje się, nawet kiedy okoliczności zewnętrzne nie uległy zmianie.

Terapia online - jak zacząć 

Terapia online na emigracji 

Nadaj życiu kierunek