Co to jest Vedic art ?

Co to jest Vedic Art ?

Vedic art to metoda rozwoju świadomości, wykorzystująca technikę spontanicznego malowania. W trakcie warsztatu doświadczysz kolejne Zasady, które otwierają twórcze możliwości, rozwijają intuicję i wskazują nam drogę do własnego serca. Dzięki nim dowiesz się kim jesteś, poznasz swą wewnętrzną siłę i moc tworzenia, a także odnajdziesz wewnętrzny spokój i wiarę w siebie.

Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności artystycznych. Podczas warsztatów spontanicznie wybierasz kolory, tworzysz formy, nadajesz im strukturę i zaczyna się proces tworzenia. Intuicyjnie malujesz i dostrzegasz wyłaniające się przed Tobą nowe możliwości. Białe płótno odzwierciedla życie, a w wędrówce prowadzę Cię przez 17 zasad Ved. Warsztaty Vedic Art to doskonała okazja, aby tworzyć doświadczając "tu i teraz", dlatego Vedic Art to malarstwo serca i duszy - malarstwo intuicyjne.

"Vedic Art nie naucza malowania. -Nie! - Vedic Art przypomina jak malować. Vedic Art pamięta jak sztuka może być tworzona. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście zasad Vedic Art, zaczynamy odtwarzać sobie również całą historię stworzenia, skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy. Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w Twoim sercu. Wtedy, kiedy zanurzysz pędzel w świetle, przestrzeni i błogości - namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w Twoim wewnętrznym dialogu – odnajdziesz szyfr, ujawniający, jak żyć i jak dzieło może otworzyć drzwi do nieba na ziemi." - Curt Kallman

Nadrzędnym zadaniem Vedic Art jest rozbudzanie w ludziach wewnętrznej siły kreacji poprzez twórczość. To metoda przeznaczona dla wszystkich, nie tylko dla artystów czy ludzi zajmujących się sztuką zawodowo. Biznesmen, urzędnik czy sprzedawca także może być kreatywny w swojej pracy i w życiu prywatnym.

Umów się na przygodę z Vedic art. w dogodnym dla ciebie terminie
zadzwoń
791-190-403 

Comments are closed.