Opinie

18.05.2015 terapia Izabella
Dziękuję pani Marzenie za fachową pomoc jaką mi udzieliła w moim problemie. Jestem pod dużym wrażeniem jej wiedzy i niebywałego wyczucia i taktu. Nagle trudne i bolesne rzeczy można naprawić i uzdrowić w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. To co mnie najbardziej chyba uj
ęło, to jest to, że Pani Marzena nie odpuszcza i drąży, drąży aż do pełnego zrozumienia. dziękuję za to i szczerze polecam !!!! Izabela

Izabella,

15.04.2015 Proces Ścieżki życia Justyna
Marzena jest wyjątkowo cierpliwą, ciepłą i zaangażowaną terapeutką. Można Jej w pełni zaufać. W czasie pracy nad sobą ma się przy Niej poczucie bezpieczeństwa i mocnego wsparcia. Miesiąc temu przeprowadziła mnie przez Proces Ścieżki Życia. Na efekty (pozytywne zmiany w życiu) wciąż czekam, ale rzeczywiście coś drgnęło: zmieniło się moje podejście do wielu spraw, pojawiła się zgoda na zmiany oraz spokój i pewność, że decyzje, które podejmę będą dla mnie właściwe. Serdecznie polecam!

Justyna,

19.12.2014 Dominika warsztat Vedic art
Chciałam Ci napisać, że nie wiem czy to dzięki Vedic Art (pewnie coś się we mnie otworzyło), ale udało nam się... Jestem w ciąży:) Strasznie się cieszę. Bardzo Ci dziękuję za Vedic Art, poszerzył moje myślenie i jak widać coś we mnie zmienił. Muszę przyznać, że nadal malujemy i bardzo nas to wciągnęło. Na pewno chciałabym przyjść na 2 stopień Vedic Art 🙂

Dominika,

15.05.2014 Zofia - terapia
Dla każdego, kto odczuwa potrzebę zmiany, pragnienia uzyskania stanu, w którym czujemy w sobie wewnętrzny spokój, harmonię i radość życia ten rodzaj terapii będzie początkiem nowej drogi.
Sama doświadczyłam takiej zmiany, zaczynając pracę nad sobą i decydując się na tę terapię w czasie kiedy znajdowałam się w stanie depresji, wewnętrznej bezsilności i zewnętrznym chaosie zarówno w związku jak i w życiu zawodowym. Tematów do przepracowania było bardzo dużo. Krok po kroku zaczynając od najgłębszych traum i ograniczeń zaczynałyśmy pracę.
W moim przypadku rezultaty były odczuwalne już po pierwszej sesji terapeutycznej. Trudniejsze tematy rozwiązywały się po 3 spotkaniu, ale w większości przypadków jedna sesja leczyła problem, z którym zaczynałyśmy pracę. Z perspektywy czasu, który zainwestowałam w tę świadomą pracę widzę ogromną zmianę. Czuję zmianę wewnętrzną, a co za tym stoi towarzyszące nieustannie uczucie spokoju i wdzięczności, ale również zmianę na płaszczyźnie fizycznej. Tym samym moje życie zmieniło całkowicie bieg i mam teraz pewność, iż jestem na tej właściwej i dobrej dla mnie drodze.
Życzę każdemu kto jest na to gotowy, aby wykorzystał dla siebie tę szansę i dzięki terapii zadbał o polepszenie jakości swojego życia wewnętrznego, co będzie się przekładać na pozostałe sfery życia. Po tym doświadczeniu zaczyna się nowa droga, mam teraz pewność, że właściwa, bogatsza o spokój wewnętrzny i wolna od niepotrzebnego balastu.

Zofia,