terapeutka Marzena Defler

kilka słów o mnie … 

Marzena Defler - w życiu kieruję się słowami Gandhiego
                               “Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie”.

W moim życiu najważniejsze są relacje jakie tworzę z sobą samą, rodziną, przyjaciółmi, … Biorąc udział w wielu szkoleniach, warsztatach, podróżach szukałam odpowiedzi, jak świadomie tworzyć własne życie i tak poznałam Vedic art i Whole-Hearted Healing™ (tzw. WHH™, w jęz. pol. Uzdrawianie Pełnym Sercem™), które zmieniły moje życie. Jestem terapeutką, jedną z nielicznych w Polsce terapeutów Institute for the Study of Peak States (ISPS). Jako terapeuta pomagam wszystkim, którzy chcą dokonać zmiany w swoim życiu lub poprawić jego jakość. Sesje adresowane są do osób, które chcą uzdrowić relacje z sobą i innymi, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Terapia indywidualna zorientowana jest na rozwój osobisty: rozwiązywanie trudności i problemów emocjonalnych, związkowych i psychosomatycznych.

U podstaw mojej pracy stoi przekonanie, że w naturze człowieka jest pełen potencjał do trwałego odczuwania pozytywnych stanów spokoju, radości, miłości i spełnienia. Prowadzę terapię indywidualną – korzystam z technik Whole-Hearted Healing™ (tzw. WHH™, w jęz. pol. Uzdrawianie Pełnym Sercem™), które są nowoczesne i niezwykle skuteczne. Umiejętności trenerskie doskonalę w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie i psychoterapeutyczne w Instytucie Studiów PeakStates.

Terapia WHH należy do grupy terapii mocy (z ang. powerful therapies). Jej celem jest fizyczne, emocjonalne i psychiczne uwolnienie od problemu. Proces jest prosty i skuteczny. Metoda jest oparta o model biologiczny rozwoju naszej świadomości. Wyróżnia nas krótki czas realizacji celów postawionych w terapii, a opłatę pobieramy wyłącznie po osiągnięciu pożądanych efektów.

 Zapraszam, zadzwoń +48 791-190-403

“Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku” – Kaizen