Marzena Defler

kilka słów o mnie ...

terapeutka Marzena Defler

 

Marzena Defler - w życiu kieruję się słowami Gandhiego
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie".

 


W moim życiu najważniejsze są relacje jakie tworzę z sobą samą, rodziną, przyjaciółmi, … Biorąc udział w wielu szkoleniach, warsztatach, podróżach szukałam odpowiedzi, jak świadomie tworzyć własne życie i tak poznałam Vedic art, Gestalt i Whole-Hearted Healing™ (tzw. WHH™, w jęz. pol. Uzdrawianie Pełnym Sercem™), które zmieniły moje życie.

W swojej pracy łącze terapie Gestalt z terapią WHH. Ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling. Jestem terapeutką Institute for the Study of Peak States (ISPS). Prowadzę terapię indywidualną i pomagam wszystkim, którzy chcą dokonać zmiany w swoim życiu lub poprawić jego jakość. Sesje adresowane są do osób, które chcą uzdrowić relacje z sobą i innymi, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Terapia indywidualna zorientowana jest na rozwój osobisty: rozwiązywanie trudności i problemów emocjonalnych, związkowych i psychosomatycznych.

U podstaw mojej pracy stoi przekonanie, że w naturze człowieka jest pełen potencjał do trwałego odczuwania pozytywnych stanów spokoju, radości, miłości i spełnienia. Terapia WHH pozwala na uwolnienie się od lęków, problemów i traum oraz odzyskać Szczytowe Stany Świadomości. Proces jest prosty i skuteczny. Metoda jest oparta o biologiczny model rozwoju naszej świadomości. Terapie wyróżnia krótki czas realizacji celów postawionych w terapii i opłata za rezultat.

Zapraszam, zadzwoń +48 791-190-403

"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku" - Kaizen